PROGRAM

Stan na dzień: 27.09.2018

PROGRAM WYDARZEŃ

SMAKI REGIONÓW /

/ POLAGRA-TECH / POLAGRA GASTRO / INVEST-HOTEL /

/ TAROPAK / 4 PRINT WEEK / POLIMER TECH

29 września – 4 października 2018

PROGRAM ZEWNĘTRZNY

SOBOTA, 29 września 2018

GODZINA

WYDARZENIE I ORGANIZATOR

MIEJSCE

TARGI

10.00 – 17.00

Minipiekarenka dla dzieci

Organizator: Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP

Ekspozycja

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

10.00 – 17.00

Warsztaty owocowo-warzywne dla dzieci

Organizator: Stowarzyszenie „Polska Ekologia”

Ekspozycja

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

10.00 – 17.00

Animacje dla dzieci

Organizator: Animacje-dla-dzieci.pl

Ekspozycja

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

10.00 – 11.00

Piknik Wieprzowy Wielkopolsko – Lubuski

Scena Kulinarna

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

11.00 – 13.00

Promocja Białej Kiełbasy

Organizator: Ogólnopolski Cech Rzeźników – Wędliniarzy – Kucharzy

Scena Kulinarna

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

12.00 – 13.00

Wręczenie Certyfikatów Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego

Scena Główna

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

13.00 – 14.00

,,Tradycja jakości od 1885 roku’’- ŚSM JANA. Pokaz kulinarny tradycyjnych potraw oparty na bazie produktów Mleczarni ŚSM Jana o wysokiej jakości

Scena Kulinarna

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

14.00 – 15.00

Wykład – Gruzja kolebka wina

Organizator: Marani

Scena Główna

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

14.00 – 15.30

Pokazy kulinarne tradycyjnej kuchni mołdawskiej

Organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Scena Kulinarna

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

15.30 – 16.30

Pokazy kulinarne: Małopolska

Organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Scena Kulinarna

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

NIEDZIELA, 30 września 2018

GODZINA

WYDARZENIE I ORGANIZATOR

MIEJSCE

TARGI

10.00 – 17.00

Dzień Piekarza i Cukiernika

Pawilon 5 oraz 5G

POLAGRA-TECH

10.00 – 17.00

Minipiekarenka dla dzieci

Organizator: Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP

Ekspozycja

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

10.00 – 17.00

Animacje dla dzieci

Organizator: Animacje-dla-dzieci.pl

Ekspozycja

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

10.00 – 17.00

Warsztaty owocowo-warzywne dla dzieci

Organizator: Stowarzyszenie „Polska Ekologia”

Ekspozycja

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

10.00 – 15.00

FORUM PIEKARSKIE I CUKIERNICZE

pokazy cukiernicze – Kazimierz Rak i Jakub Rak

· połączenie tradycji i nowoczesności w dekoracjach kwiatowych z wykorzystaniem karmelu

Organizator: Stowarzyszenie Cukierników Karmelarzy i Lodziarzy RP,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5,

Stoisko 132

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

10.00 – 16.00

Jak o(d)żywić ofertę w piekarni, cukierni i lodziarni oraz produkować bez „odpadów” z Mistrzem Branży

Organizator: Mistrz Branży

Ekspozycja

Pawilon 5G

(łącznik, stoisko 15)

POLAGRA-TECH

11.00 – 11.30

Prezentacja Kulinarna CONVENIENCE STORE – Robert Głyda

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

11.00 - 12.00

Pokazy kulinarne: Małopolska

Organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Scena Kulinarna

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

12.00- 13.00

Otwarcie Targów Smaki Regionów oraz wręczenie nagród w konkursie o Medal Targów Smaki Regionów.

Scena Główna

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

12.15

Pokazy przekąsek słonych

Organizator: Eco Trade Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 37

POLAGRA-TECH

13:00 – 13:30

Prezentacja produkcji lodów rzemieślniczych wg programu szkoleń CARPIGIANI GELATO UNIVERSITY –Marcin Zych & Tomasz Czarnogórski

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

13.00 - 15.00

Wielki Finał Konkursu „Nasze Kulinarne dziedzictwo” uroczystość wręczenia Pereł 2018.

Wstęp tylko z zaproszeniami.

Organizator: Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego

Pawilon 11

SMAKI REGIONÓW

13.00 – 14.00

Mateusz Gessler pokazy kulinarne

Scena Kulinarna

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

14.00 – 15.00

Wykład – Gruzja kolebka wina

Organizator: Marani

Scena Główna

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

14.00 – 16.00

Promocja Białej Kiełbasy

Organizator: Ogólnopolski Cech Rzeźników – Wędliniarzy – Kucharzy

Scena Kulinarna

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

15.00 – 15.30

Prezentacja cukierniczo-czekoladziarska (kremy i przetwory owocowe oraz praliny i tabliczki czekolady) – Marcin Zych

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

15.30 – 16.30

MISTRZOWIE SMAKU – wręczenie nagród w kategorii Piekarnia Roku i Lodziarnia Roku

Organizator: Głos Wielkopolski, PolskaPress,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5

Stoisko 132

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

16.00 – 17.00

Mateusz Gessler pokazy kulinarne

Scena Kulinarna

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

PONIEDZIAŁEK, 1 października 2018

GODZINA

WYDARZENIE I ORGANIZATOR

MIEJSCE

TARGI

9.00 – 17.00

Strefa Inspiracji GALERIA INNOWACJI

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie / Lorien Group Sp. z o.o.

Pawilon 3

Stoisko 61

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

9.00 – 17.00

Strefa Inspiracji INVEST HOTEL SHOWROOM

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 3

Stoisko 18

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

9.00 – 17.00

Wystawa Art of Packaging

Organizator: EUROPEAN MEDIA GROUP

Pawilon 8

TAROPAK

9.00 – 17.00

Wystawa OPEN THE FUTURE by Smurfit Kappa

Organizator: Smurfit Kappa, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 8a

TAROPAK

9.00 – 17.00

Warsztaty eSmart

Organizator: Smurfit Kappa

Pawilon 7a

Stoisko 3

TAROPAK

10.00 – 17.00

Minipiekarenka dla dzieci

Organizator: Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP

Ekspozycja

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

10.00 – 17.00

Warsztaty owocowo-warzywne dla dzieci

Organizator: Stowarzyszenie „Polska Ekologia”

Ekspozycja

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

10.00 – 16.00

Animacje dla dzieci

Organizator: Animacje-dla-dzieci.pl

Ekspozycja

Pawilon 3A

SMAKI REGIONÓW

10.00 – 16.00

FORUM PIEKARSKIE I CUKIERNICZE

pokazy cukiernicze – MartaTruskolawska-Plichcińska

· dekoracja ciasteczek i ciast w stylu angielskim na specjalne okazje: baby shower, chrzest czy pierwsze urodziny dziecka z wykorzystaniem lukru i masy cukrowej

Organizator: Stowarzyszenie Cukierników Karmelarzy i Lodziarzy RP,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5

Stoisko 132

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

10.00 – 16.00

Kocham jeść, ale nie chcę tyć! Jak nie najeść się nadwagi, czyli produkcja słodkości okiem konsumenta z Mistrzem Branży

Organizator: Mistrz Branży

Ekspozycja

Pawilon 5G

(łącznik, stoisko 15)

POLAGRA-TECH

10.00 – 16.00

III Otwarte Mistrzostwa Polski w Formowaniu Drożdżówki Jedną Ręką

Organizator: Bake&Sweet,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5G

(łącznik, stoisko 134)

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

10.00 – 16.00

Punkt Konsultacyjny

Organizator: Chłodnictwo & Klimatyzacja,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 4

Stoisko 4

POLAGRA-TECH

10.00 – 17.30

ART OF COLOR 2018

Wstęp komercyjny
Bilety można kupić na miejscu.

Organizator:

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Poznań Congress Center
Pawilon 15
Poziom 1
Sala 1G

4 PRINT WEEK

10.00 – 10.45

Fale w kawie - czyli jak kształtowały się gusta klientów i podejście do kawy na przełomie ostatnich dwóch wieków – prowadzenie: Marcin Moczydłowski

Organizator: Primulator, Etno Cafe

Pawilon 3

Stoisko 64

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

10.45 – 16.00

Konferencja: Hotel Investors Meeting

Pawilon 3

Sala Zielona
i Sala Niebieska

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

11.00

Otwarcie targów wraz z Galą Nagród - Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich i Acanthus Aureus

Organizator:

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 11

POLAGRA TECH

POLAGRA GASTRO INVEST-HOTEL

TAROPAK

POLIMER-TECH

4PRINT WEEK

11.00 – 11.30

Prezentacja Kulinarna CONVENIENCE STORE – Robert Głyda

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

12.00

Fotografia kulinarna bez tajemnic

Organizator: Studio Fotografii Kulinarnej YUMMYPIX

Pawilon 3

Stoisko 66

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

12.00 – 12.45

BUNN Filter Coffee Brewing Experience - how Batch brew can improve your Customer Service - prowadzenie: Nicole Pilz BUNN

Organizator: Primulator, Etno Cafe

Pawilon 3

Stoisko 64

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

12.15

Pokazy przekąsek słonych

Organizator: Eco Trade Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 37

POLAGRA-TECH

13.00 – 15.10

Uroczyste podpisanie Porozumienia oraz wspólna Konferencja dotycząca wykorzystania rzepaku i śruty rzepakowej w żywieniu drobiu jako alternatywy dla soi pochodzącej z importu

Organizator: Krajowa Rada Drobiarstwa

Pawilon 10

POLAGRA-TECH

13.00

Otwarcie Salonu Promocji Polskiej Izby Opakowań

Organizator: Polska Izba Opakowań

Pawilon 7A

Stoisko 17

TAROPAK

13.00 – 13.30

Prezentacja produkcji lodów rzemieślniczych wg programu szkoleń CARPIGIANI GELATO UNIVERSITY –Marcin Zych & Tomasz Czarnogórski

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

14.00 - 15.30

Ekspres manualny czy automatyczny, wady i zalety, jaki wybrać – prowadzenie: Wiktor Wielgopolan

Organizator: Primulator, Etno Cafe

Pawilon 3

Stoisko 64

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

14.00

Konferencja prasowa: Rynek opakowań w Polsce. Stan. Perspektywy

Organizator: Polska Izba Ooakowań

Pawilon 7A

Stoisko 17

TAROPAK

14.00 - 16.00

Międzynarodowy Dzień Opakowań

Organizator: Polska Izba Opakowań

Pawilon 7A

Stoisko 17

TAROPAK

14.30

Promocja najnowszych publikacji książkowych Polskiej Izby Opakowań: Firmy opakowaniowe w Polsce; Transformacja przemysłu opakowań ku gospodarce o obiegu zamkniętym

Organizator: Polska Izba Opakowań

Pawilon 7A

Stoisko 17

TAROPAK

15.00

Fotografia kulinarna bez tajemnic

Organizator: Studio Fotografii Kulinarnej YUMMYPIX

Pawilon 3

Stoisko 66

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

15.00 – 15.30

Prezentacja cukierniczo-czekoladziarska (kremy i przetwory owocowe oraz praliny i tabliczki czekolady) – Marcin Zych

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

WTOREK, 2 października 2018

GODZINA

WYDARZENIE I ORGANIZATOR

MIEJSCE

TARGI

9.00 – 17.00

Strefa Inspiracji GALERIA INNOWACJI

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie / Lorien Group Sp. z o.o.

Pawilon 3

Stoisko 61

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

9.00 – 17.00

Strefa Inspiracji INVEST HOTEL SHOWROOM

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 3

Stoisko 18

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

9.00 – 17.00

Wystawa Art of Packaging

Organizator: EUROPEAN MEDIA GROUP

Pawilon 8

TAROPAK

9.00 – 17.00

Wystawa OPEN THE FUTURE by Smurfit Kappa

Organizator: Smurfit Kappa, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 8a

TAROPAK

9.00 – 17.00

Warsztaty eSmart

Organizator: Smurfit Kappa

Pawilon 7a

Stoisko 3

TAROPAK

9.30-18.00

IV Kongres Przemysłu Opakowań

Wstęp komercyjny

Bilety można kupić na miejscu.

Organizator: Polska Izba Opakowań,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Poznań Congress Center
Pawilon 15
Poziom 1
Sala 1G

TAROPAK

10.00 – 16.00

FORUM PIEKARSKIE I CUKIERNICZE

pokazy piekarskie

· wypiek pieczywa (pełne ziarno)

· niespodzianka

· ukazanie pełnego cyklu produkcyjnego, ukazanie wartości zdrowotnych i żywieniowych wypiekanego pieczywa.

Organizator: Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5

Stoisko 132

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

10.00 – 15.15

Kulinarny Puchar Polski – finał, część 1

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Strefa Kulinarna Pawilon 3

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

10.00 – 10.45

BUNN Filter Coffee Brewing Experience - how Batch brew can improve your Customer Service - prowadzenie: Nicole Pilz BUNN

Organizator: Primulator, Etno Cafe

Pawilon 3

Stoisko 64

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

10.00 – 16.00

III Otwarte Mistrzostwa Polski w Formowaniu Drożdżówki Jedną Ręką

Organizator: Bake&Sweet,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5G

(łącznik, stoisko 134)

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

10.00 – 16.00

Jak o(d)żywić ofertę w piekarni, cukierni i lodziarni oraz produkować bez „odpadów” z Mistrzem Branży

Organizator: Mistrz Branży

Ekspozycja

Pawilon 5G

(łącznik, stoisko 15)

POLAGRA-TECH

10.00 – 16.00

Punkt Konsultacyjny

Organizator: Chłodnictwo & Klimatyzacja,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 4

Stoisko 4

POLAGRA-TECH

11.00 – 15.00

Konferencja: Hotel Investors Meeting

Organizator: Projekt Hotel

Pawilon 3

Sala Zielona i Sala Niebieska

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

11.00 – 12.00

Fotografia kulinarna bez tajemnic

Organizator: Studio Fotografii Kulinarnej YUMMYPIX

Pawilon 3

scena

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

11.00 - 14.30

Konferencja Innowacyjna poligrafia
w opakowaniach

Organizator: Fundacja Rozwoju Kadr Poligraficznych

Pawilon 7

Sala konferencyjna

4 PRINT WEEK

11.00 – 11.30

Prezentacja Kulinarna CONVENIENCE STORE – Robert Głyda

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

12.00 – 13.00

Nowoczesne metody filtracji powietrza i odzysku ciepła w okapach mobilnych i stacjonarnych

Organizator: KOMAT

Pawilon 3

sala wykładowa przy strefie VIP

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

12.00 – 12.45

Woda jako kluczowy element w przygotowaniu kawy - prowadzenie: Leszek Borowiak

Organizator: Primulator, Etno Cafe

Pawilon 3

Stoisko 64

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

12.15

Pokazy przekąsek słonych

Organizator: Eco Trade Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 37

POLAGRA-TECH

12.30 – 13.30

Szkolenie: Personal branding i PR, czyli narzędzia marketingowe, które pomogą zbudować silną markę osobistą w oparciu o sukcesy zawodowe

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie / Agencja Marketingowa MOMA

Pawilon 3

scena

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

13.00 – 13.30

Prezentacja produkcji lodów rzemieślniczych wg programu szkoleń CARPIGIANI GELATO UNIVERSITY –Marcin Zych & Tomasz Czarnogórski

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

14.00 – 15.30

Ekspres manualny czy automatyczny, wady i zalety, jaki wybrać – prowadzenie: Wiktor Wielgopolan

Organizator: Primulator, Etno Cafe

Pawilon 3

Stoisko 64

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

14.00 – 15.00

Szkolenie: Sukces osobisty szefa kuchni, a marka restauracji

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie / Agencja Marketingowa MOMA

Pawilon 3

scena

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

14.30 – 15.00

25 lat ze „Światem DRUKU”

Organizator: Polski Drukarz Sp. z o.o.

Pawilon 7

Sala konferencyjna

4 PRINT WEEK

15.00 – 15.30

Prezentacja cukierniczo-czekoladziarska (kremy i przetwory owocowe oraz praliny i tabliczki czekolady) – Marcin Zych

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

15.45

Fotografia kulinarna bez tajemnic

Organizator: Studio Fotografii Kulinarnej YUMMYPIX

Pawilon 3

Stoisko 66

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

ŚRODA, 3 października 2018

GODZINA

WYDARZENIE I ORGANIZATOR

MIEJSCE

TARGI

9.00 – 17.00

Strefa Inspiracji GALERIA INNOWACJI

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie / Lorien Group Sp. z o.o.

Pawilon 3

Stoisko 61

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

9.00 – 17.00

Strefa Inspiracji INVEST HOTEL SHOWROOM

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 3

Stoisko 18

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

9.00 – 17.00

Wystawa Art of Packaging

Organizator: EUROPEAN MEDIA GROUP

Pawilon 8

TAROPAK

9.00 – 17.00

Wystawa OPEN THE FUTURE by Smurfit Kappa

Organizator: Smurfit Kappa, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 8a

TAROPAK

9.00 – 17.00

Warsztaty eSmart

Organizator: Smurfit Kappa

Pawilon 7a

Stoisko 3

TAROPAK

10.00 – 12.00

FORUM PIEKARSKIE I CUKIERNICZE

pokazy piekarskie – Paweł Ciążyński

· zdobienie chlebów okolicznościowych

· wypiek plecionek

· nowe formy i kształty nadawane wyrobom piekarskim

Organizator:Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5

Stoisko 132

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

10.00 – 15.30

Kulinarny Puchar Polski – finał, część 2

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Strefa Kulinarna Pawilon 3

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

10.00 – 10.45

Rodzaje pieców i ich wpływ na wypalanie kawy, zmiany chemiczne zachodzące podczas obróbki termicznej ziarna – prowadzenie: Krzysztof Zamęcki, Head Roaster Etno Cafe

Organizator: Primulator, Etno Cafe

Pawilon 3

Stoisko 64

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

10.00 – 10.45

Szkolenia Summ-it:

· RODO – praktycznie wskazówki dla biznesu

Organizator: Summ-it,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5

Stoisko 132

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

10.00 – 16.00

Punkt Konsultacyjny

Organizator: Chłodnictwo & Klimatyzacja,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 4

Stoisko 4

POLAGRA-TECH

10.00 – 16.00

Jak o(d)żywić ofertę w piekarni, cukierni i lodziarni oraz produkować bez „odpadów” z Mistrzem Branży

Organizator: Mistrz Branży

Ekspozycja

Pawilon 5G

(łącznik, stoisko 15)

POLAGRA-TECH

11.00 – 11.30

Prezentacja Kulinarna CONVENIENCE STORE – Robert Głyda

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

11.00 – 11.45

Szkolenia 4 Results – I cześć:

· Ile kaw jesteś gotów wypić z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby? czyli o projektowaniu produktów i usług (design thinking / service design)

Organizator: 4 Results,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5G

(łącznik, stoisko 134)

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

11.00 - 15.00

Druk 3D – interaktywne warsztaty - od modelu do wydruku

Organizator: ABC DATA

Pawilon 7
Sala konferencyjna

4 PRINT WEEK

11.00

Szkolenie: Restauracja bez rotacji pracowników – czy to możliwe? – prowadzenie: Paweł Gruba i Piotr Rogowski

Szkolenie płatne.

Organizator: V4B

Pawilon 3

Sala Niebieska

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

12.00 – 13.00

FORUM PIEKARSKIE I CUKIERNICZE

prelekcja pt. „Stawki VAT w branży piekarsko-cukierniczej”

Organizator:Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5

Stoisko 132

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

12.00 – 13.00

Nowoczesne metody filtracji powietrza i odzysku ciepła w okapach mobilnych i stacjonarnych

Organizator: KOMAT

Pawilon 3

sala wykładowa przy strefie VIP

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

12.00 – 12.45

Moja przygoda z metodami alternatywnymi - prowadzenie: Tomasz Gajda roster w Etno Cafe i wielokrotny uczestnik Brewers Cup

Organizator: Primulator, Etno Cafe

Pawilon 3

Stoisko 64

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

12.00 – 12.45

Szkolenia 4 Results – II cześć:

· strategia jest dla amatorów, egzekucja (wdrożenie) dla profesjonalistów, czyż nie? – czyli jak sprzedaż współgra z produkcją

· quick response manufacturing (QRM)

Organizator: 4 Results,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5G

(łącznik, stoisko 134)

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

12.15

Pokazy przekąsek słonych

Organizator: Eco Trade Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 37

POLAGRA-TECH

13.00 – 16.00

FORUM PIEKARSKIE I CUKIERNICZE

pokazy piekarskie – Paweł Ciążyński

· zdobienie chlebów okolicznościowych

· wypiek plecionek

· nowe formy i kształty nadawane wyrobom piekarskim

Organizator: Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5

Stoisko 132

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

13.00 – 13.30

Prezentacja produkcji lodów rzemieślniczych wg programu szkoleń CARPIGIANI GELATO UNIVERSITY –Marcin Zych & Tomasz Czarnogórski

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

13.00 – 14.00

Szkolenie: Błędy krytyczne – tak Sprzedaż traci zysk – Rafał Błachowski

Organizator: Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5G

(łącznik, stoisko 134)

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

13.00

Gala Mistrzów Smaku

Organizator: Polska Press

Pawilon 3

scena

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

14.00 – 15.30

Zasady przeprowadzenia cuppingu w teorii i praktyce - prowadzenie: Krzysztof Zamęcki, Tomasz Gajda

Organizator: Primulator, Etno Cafe

Pawilon 3

Stoisko 64

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

14.00

Nowoczesne zarządzanie kosztem, czyli finanse w gastronomii – prowadzenie: Paweł Gruba i Piotr Rogowski

Szkolenie płatne.

Organizator: V4B

Pawilon 3

Sala Niebieska

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

14.15 – 15.30

Szkolenie: Budowa marki i planowanie komunikacji marketingowej w branży piekarskiej i cukierniczej – Marta Cała-Sturzbecher, Monika Śleziońska

Organizator: Agencja Marketingowa MOMA

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5G

(łącznik, stoisko 134)

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

15.00 – 15.30

Prezentacja cukierniczo-czekoladziarska (kremy i przetwory owocowe oraz praliny i tabliczki czekolady) – Marcin Zych

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

15.45

Fotografia kulinarna bez tajemnic

Organizator: Studio Fotografii Kulinarnej YUMMYPIX

Pawilon 3

Stoisko 66

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

CZWARTEK, 4 października 2018

GODZINA

WYDARZENIE I ORGANIZATOR

MIEJSCE

TARGI

9.00 – 17.00

Strefa Inspiracji GALERIA INNOWACJI

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie / Lorien Group Sp. z o.o.

Pawilon 3

Stoisko 61

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

9.00 – 17.00

Strefa Inspiracji INVEST HOTEL SHOWROOM

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 3

Stoisko 18

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

9.00

Puchar Polski Carvingu

Organizator: Carving Gniech – Grzegorz Gniech

Strefa Kulinarna

Pawilon 3

POLAGRA GASTRO

INVEST HOTEL

9.00 – 17.00

Wystawa Art of Packaging

Organizator: EUROPEAN MEDIA GROUP

Pawilon 8

TAROPAK

9.00 – 17.00

Wystawa OPEN THE FUTURE by Smurfit Kappa

Organizator: Smurfit Kappa, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 8a

TAROPAK

9.00 – 17.00

Warsztaty eSmart

Organizator: Smurfit Kappa

Pawilon 7a

Stoisko 3

TAROPAK

10.00

<HMC> Hotel Marketing Conference

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie / Profitroom

Pawilon 15

Sala Ziemi

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

10.00 – 15.00

FORUM PIEKARSKIE I CUKIERNICZE

pokazy przyszłych profesjonalistów

· wypiek pieczywa maślanego

· fit kanapki

Organizator: Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 5

Stoisko 132

Strefa Pokazowa

POLAGRA-TECH

10.00 – 16.00

Jak o(d)żywić ofertę w piekarni, cukierni i lodziarni oraz produkować bez „odpadów” z Mistrzem Branży

Organizator: Mistrz Branży

Ekspozycja

Pawilon 5G

(łącznik, stoisko 15)

POLAGRA-TECH

10.00 – 15.00

Punkt Konsultacyjny

Organizator: Chłodnictwo & Klimatyzacja,

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon 4

Stoisko 4

POLAGRA-TECH

10.00 – 13.00

Forum Łazienka PRO

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie / Design Biznes

Pawilon 3

scena

POLAGRA GASTRO

INVEST HOTEL

10.00 – 10.45

Rodzaje pieców i ich wpływ na wypalanie kawy, zmiany chemiczne zachodzące podczas obróbki termicznej ziarna – prowadzenie: Krzysztof Zamęcki, Head Roaster Etno Cafe

Organizator: Primulator, Etno Cafe

Pawilon 3

Stoisko 64

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

11.00 – 11.30

Prezentacja Kulinarna CONVENIENCE STORE – Robert Głyda

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

11.00-15.00

Druk 3D – interaktywne warsztaty - od modelu do wydruku

Organizator: ABC DATA

Pawilon 7
Sala konferencyjna

4 PRINT WEEK

12.00 – 12.45

Moja przygoda z metodami alternatywnymi - prowadzenie: Tomasz Gajda, roster w Etno Cafe
i wielokrotny uczestnik Brewers Cup

Organizator: Primulator, Etno Cafe

Pawilon 3

Stoisko 64

POLAGRA GASTRO

INVEST HOTEL

12.15

Pokazy przekąsek słonych

Organizator: Eco Trade Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 37

POLAGRA-TECH

13.00

Gala Mistrzów Smaku

Organizator: Polska Press

Pawilon 3

scena

POLAGRA GASTRO

INVEST HOTEL

13.00 – 13.30

Prezentacja produkcji lodów rzemieślniczych wg programu szkoleń CARPIGIANI GELATO UNIVERSITY –Marcin Zych & Tomasz Czarnogórski

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

14.00 – 15.30

Zasady przeprowadzenia cuppingu w teorii i praktyce - prowadzenie: Krzysztof Zamęcki, Tomasz Gajda

Organizator: Primulator, Etno Cafe

Pawilon 3

Stoisko 64

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL

15.00 – 15.30

Prezentacja cukierniczo-czekoladziarska (kremy i przetwory owocowe oraz praliny i tabliczki czekolady) – Marcin Zych

Organizator: Primulator Sp. z o.o.

Pawilon 5

Stoisko 129

POLAGRA-TECH

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact