Spełniamy Wasze oczekiwania

Targi Technologii dla Przetwórstwa Polimerów zastąpiły targi EPLA w odpowiedzi na oczekiwania branży. Odbędą się w towarzystwie targów TAROPAK oraz 4 PRINT WEEK.

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK  to blisko 500 wystawców z 24 krajów świata, 13.000 metrów kwadratowych oraz 63.000* targowych gości, którzy odwiedzili ekspozycję to bilans 30-stej, jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, które odbyły się w dniach 26-29 września 2016 w Poznaniu.

* Dane dla bloku targów: Taropak, Logipak, Polagra Food, Polagra Tech, Polagra Gastro, Invest Hotel, Epla

4 PRINT WEEK to nowy rozdział w tradycji spotkań poligraficznych Międzynarodowych Targów Poznańskich. W odpowiedzi na oczekiwania branży wydarzenie odbędzie się razem z Międzynarodowymi Targami Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK. W tym samym czasie odbędzie się druga edycja Kongresu ART OF COLOR – NOWY WYMIAR DRUKU.

Tematyka targów oraz towarzyszącego im kongresu będzie atrakcyjna przede wszystkim dla uczestników rynku poligraficznego, właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, designerów, projektantów opakowań i etykiet, ale także dla agencji reklamowych i wydawnictw.

Warto zarezerwować sobie datę 1-4.10.2018 w kalendarzu i zaplanować ekspozycję dla tak szerokiego grona profesjonalnych zwiedzających.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact