Budowa stoisk

Odpowiednio zaprojektowane i wykonane stoisko targowe jest niezwykle ważnym elementem marketingu wystawienniczego. Jego wielkość oraz aranżacja muszą wyraźnie odzwierciedlać cele, wyznaczone do osiągnięcia podczas targów.

Stoisko jest bez wątpienia wizytówką firmy; to również miejsce, gdzie przyjmowani są goście, nawiązywane są nowe kontakty biznesowe, prezentowane nowości. Dlatego też ważne jest stworzenie takiej koncepcji wystąpienia targowego, aby wykorzystać wszystkie atuty, jakie daje uczestnictwo w targach. Ciekawe rozwiązania architektoniczne, aranżacja, oświetlenie czy techniki multimedialne to elementy, które w znaczący sposób mogą się przyczynić do wzmocnienia wizerunku firmy.

Jeśli nie mają jeszcze Państwo projektu czy wykonawcy stoiska, proponujemy skorzystanie z usług naszego Wydziału Projektowania Stoisk, który oferuje wystawcom profesjonalną aranżację oraz kompleksowe urządzenie stoisk ekspozycyjnych "pod klucz". Nieocenioną zaletą skorzystania z serwisu naszego wydziału jest znajomość infrastruktury Międzynarodowych Targów Poznańskich, a co za tym idzie, znaczne ułatwienie i przyspieszenie procesu projektowania i budowy stoiska zgodnego z wymaganiami poznańskich terenów targowych. Nasze doświadczenie to około 6000 stoisk wykonywanych rocznie. Tym z Państwa, którzy wykonują zabudowę stoiska we własnym zakresie, przypominamy o konieczności zamówienia dostępu do mediów.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt:
Wydział Projektowania Stoisk
Tel: 061 869 23 33
Fax: 061 869 23 30
E-mail: techat mtp.pl

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact